Kodėl namuose klojame kilimus?

Data:

Pasidalinkite:

Kilimai namuose suteikia ne tik jaukumo, yra stilinga dizaino detalė, bet reikalingi ir dėl praktiškumo. Pakalbėkime apie tai, kodėl namuose verta juos kloti.

  • ZONOMS ATSKIRTI. Tai labai pravartu, kai svetainė, valgomasis ir virtuvė yra vienoje erdvėje. Toks vizualus aiškumas prisideda prie erdvės stabilumo ir komforto.

  • AKUSTIKA. Erdvėse, kuriose yra tekstilės gaminių, garsas yra švelnesnis ir malonesnis. Kilimas užima gana didelę plokštumos dalį, todėl efektyviai izoliuoja garsą.

  • JAUKUMAS. Kuo erdvėje daugiau minkštų, švelnių, malonių liesti ir žiūrėti paviršių, tuo ji yra  jaukesnė. Puikiai tinka išraiškingi ilgo plauko ar šilko kilimai. Tačiau tai dar ne viskas. Išskirtinio jaukumo suteikia natūralios medžiagos. Interjere drąsiai naudokite jūržolių, džiuto, agavų ar kanapių kilimus.

  • STILIUS. Kilimas gana didelis daiktas, tačiau lengvai pakeičiamas. Tai viena priežasčių, kodėl jis yra kone populiariausias elementas, siekiant suteikti interjerui norimą stilistiką ir charakterį be didelių įsipareigojimų.

  • STABILUMAS. Pasirinktoje vietoje pakloję tinkamų matmenų kilimą sujungsite visus erdvėje stovinčius baldus į visumą.

  • ŠILUMA. Šiluma kyla aukštyn, todėl grindys paprastai būna vėsios. Kilimas ne tik švelnus ir malonus liesti, bet ir sulaiko šilumą, nepraleidžia šalčio, todėl suteikia ypatingą komforto jausmą.

  • SPALVŲ PALETĖ. Kadangi kilimas padeda vizualiai sujungti erdvėje esančius baldus ir aksesuarus, idealiai tinka norint atkartoti pasirinktą spalvų paletę. Dėl šios priežasties kilimas labai praverčia kuriant harmoningą aplinką.

  • SAUGUMAS. Kilimas apsaugo jus ir vaikus. Paslysti ant kilimo tikimybė maža, o jei suklupsite, griūsite minkštai. Be to, kilimas taip pat apsaugo grindis, kurios dažnai yra viena didžiausių investicijų namuose. Keisti grindis daug sudėtingiau nei kilimą.

REKOMENDUOJAME

Kilimas TORRANCE, 200 x 300 cm

Kilimas SAN JUAN, 200 x 300 cm

Kilimas REEVES, 200 x 300 cm

Kilimas OSUMI, 300 x 400 cm

Kilimas ASURI, 300 x 400 cm

Panašūs straipsniai

Svetingumas: namai, kurie laukia ir priima 

Svetingumo sąvoka aprėpia daug – nuo erdvės plano, smulkių detalių iki etiketo taisyklių. Ar turėtume pagalvoti apie tai,...

Harmoningas jaunos šeimos interjeras Vilniuje

200 kv. m gyvenamasis namas Vilniuje, vos tik įėjus, pakeri didybe ir šviesia atmosfera. „Klientai turėjo vienintelį pageidavimą...

Amžinas klausimas: klasikinė ar moderni terasa?

„Privati terasa šiuo laikmečiu yra didžiausia prabanga – ypač mieste. Tai atokvėpis nuo beprotybės, vykstančios gatvėse, taip pat...

Puokštė laukinukė: sukurti gali kiekvienas

Ne vienas floristas pasakytų, kad sukurti gražią puokštę – tikras menas: reikia daug žinių, patirties ir talento. Privalu...